1

(0 odpowiedzi, napisanych Info)

Apple Self Service Repair
Apple będzie chciało maksymalnie uprościć cały proces samodzielnej naprawy urządzeń. Dlatego udostępni samouczki na temat konkretnej naprawy oraz listę potrzebnych części razem narzędziami potrzebnymi do wykonania naprawy. Oczywiście wszystko będzie można zamówić w sklepie firmowym. Wisienką na torcie jest możliwość odesłania starych części do firmy (recykling + dbanie o środowisko), a w nagrodę dostaniemy zniżkę na kolejne zakupy.

2

(0 odpowiedzi, napisanych Info)

W ciągu 4 lat od wynalezienia internetu używało go już 50 milionów osób. Rozprzestrzenił się on więc bardzo szybko. Dla porównania, telefon potrzebował aż 75 lat, żeby być tak popularnym, a radio 38. Internet jest tutaj prawdziwym rekordzistą.

3

(0 odpowiedzi, napisanych Info)

Okazuje się, że najszybszy internet na świecie znajdziemy na szczycie Mount Everest. Sieć ta będzie działała cały czas po drodze i nawet na samej górze. Ale czy warto wejść na najwyższą górę świata, żeby skorzystać z szybkiego internetu?

4

(0 odpowiedzi, napisanych Info)

Została ona stworzona przez ośrodek CERN w Szwajcarii. Obecnie można na nią wejść i zobaczyć jak wyglądał internet na samym początku. Przez dłuższą chwilę nie była ona dostępna, ale niedawno informatycy zdołali ją odzyskać i uruchomić ponownie. Obecnie każdy może na nią wejść i zdecydowanie warto to zrobić! To prawdziwy kawałek historii.

5

(0 odpowiedzi, napisanych Info)

Emotikony obecnie są używane przez nas bardzo często i mamy ich ogromne ilości. Jednak skąd one się wzięły? Powstały już ponad 30 lat temu, a pierwszą emotikoną, jaka została użyta był uśmiech. Wykorzystał go Scott Fahlman, informatyk, który wysłał właśnie taką wiadomość już w 1982 roku. Od tamtej pory zaczęły pojawiać się coraz to nowe emotikony.